«Kemerovo-OPEN» - парный турнир, май 2024г.
Time Couple of participants Type Final score
1 07:00 Dotsenko A./Dotsenko V. - Arshanov E./Muratov T.R. 2Group 2 : 3
2 07:00 Zaigrin R./Suzdalev E. - Fokin E./Syrovatskij E. 1Group 1 : 3
3 07:00 Shportun D./Roman L. - Burenin R./Stupin A. 4Group 3 : 0
4 07:00 Lunegova S./Vaschenko T. - Leschev A./Orlov A. 4Group 1 : 3
5 07:00 Jakushev D./Smagin A. - Rytikov S./Fahrutdinov V. 3Group 0 : 3
6 07:00 Evdokimov I./Tepljaev G. - Chumakov V./Pluzhnikov D. 3Group 1 : 3
7 07:00 Karmanov K./Grebenkin A.G. - Okijakov A./Zotov I. 1Group 0 : 3
8 07:00 Berezkin S./Pimenov A. - Kamerilov R./Tsurman D. 2Group 2 : 3
9 07:30 Chumakov V./Pluzhnikov D. - Jakushev D./Smagin A. 3Group 3 : 0
10 07:30 Leschev A./Orlov A. - Shportun D./Roman L. 4Group 2 : 3
11 07:30 Lunegova S./Vaschenko T. - Burenin R./Stupin A. 4Group 3 : 2
12 07:30 Karmanov K./Grebenkin A.G. - Fokin E./Syrovatskij E. 1Group 0 : 3
13 07:30 Okijakov A./Zotov I. - Zaigrin R./Suzdalev E. 1Group 1 : 3
14 07:30 Evdokimov I./Tepljaev G. - Rytikov S./Fahrutdinov V. 3Group 2 : 3
15 07:30 Kamerilov R./Tsurman D. - Dotsenko A./Dotsenko V. 2Group 3 : 1
16 07:30 Berezkin S./Pimenov A. - Arshanov E./Muratov T.R. 2Group 2 : 3
17 08:00 Rytikov S./Fahrutdinov V. - Chumakov V./Pluzhnikov D. 3Group 3 : 2
18 08:00 Karmanov K./Grebenkin A.G. - Zaigrin R./Suzdalev E. 1Group 1 : 3
19 08:00 Fokin E./Syrovatskij E. - Okijakov A./Zotov I. 1Group 2 : 3
20 08:00 Evdokimov I./Tepljaev G. - Jakushev D./Smagin A. 3Group 0 : 3
21 08:00 Lunegova S./Vaschenko T. - Shportun D./Roman L. 4Group 1 : 3
22 08:00 Burenin R./Stupin A. - Leschev A./Orlov A. 4Group 0 : 3
23 08:00 Berezkin S./Pimenov A. - Dotsenko A./Dotsenko V. 2Group 3 : 0
24 08:00 Arshanov E./Muratov T.R. - Kamerilov R./Tsurman D. 2Group 3 : 2
25 08:30 Fokin E./Syrovatskij E. - Burenin R./Stupin A. 1/8 grid 4 : 0
26 08:30 Shportun D./Roman L. - Karmanov K./Grebenkin A.G. 1/8 grid 4 : 3
27 08:30 Zaigrin R./Suzdalev E. - Lunegova S./Vaschenko T. 1/8 grid 4 : 3
28 08:30 Arshanov E./Muratov T.R. - Evdokimov I./Tepljaev G. 1/8 grid 4 : 0
29 08:30 Chumakov V./Pluzhnikov D. - Berezkin S./Pimenov A. 1/8 grid 4 : 1
30 08:30 Leschev A./Orlov A. - Okijakov A./Zotov I. 1/8 grid 4 : 0
31 08:30 Kamerilov R./Tsurman D. - Jakushev D./Smagin A. 1/8 grid 4 : 2
32 08:30 Rytikov S./Fahrutdinov V. - Dotsenko A./Dotsenko V. 1/8 grid 4 : 2
33 09:00 Fokin E./Syrovatskij E. - Kamerilov R./Tsurman D. 1/4 grid 4 : 2
34 09:00 Arshanov E./Muratov T.R. - Zaigrin R./Suzdalev E. 1/4 grid 4 : 1
35 09:00 Rytikov S./Fahrutdinov V. - Leschev A./Orlov A. 1/4 grid 4 : 2
36 09:00 Shportun D./Roman L. - Chumakov V./Pluzhnikov D. 1/4 grid 4 : 0
37 09:30 Fokin E./Syrovatskij E. - Shportun D./Roman L. 1/2 grid 4 : 3
38 09:30 Arshanov E./Muratov T.R. - Rytikov S./Fahrutdinov V. 1/2 grid 2 : 4
39 10:00 Arshanov E./Muratov T.R. - Shportun D./Roman L. 3 place 1 : 4
40 10:30 Fokin E./Syrovatskij E. - Rytikov S./Fahrutdinov V. Final 5 : 1