Tournament №10

Winner
Gorbunov Dmitrij
Атомиада 2024 Мужчины Одиночный разряд
Time Couple of participants Type Final score
1 08:30 Kostjunin M. - Grigor'ev M. 2Group 3 : 1
2 08:30 Mihajlov A. - Nabiullin R. 3Group 3 : 0
3 08:30 Pashentsev V. - Alimov A. 4Group 3 : 0
4 08:30 Prudnikov O. - Egorov M. 1Group 3 : 0
5 08:50 Saltanov L. - Voinov A. 4Group 3 : 0
6 08:50 Sheshokin A. - Ohotin E. 3Group 3 : 0
7 08:50 Voronin A. - Semenov A. 1Group 3 : 2
8 08:50 Korelin S. - Novikov Ju. 2Group 3 : 1
9 09:10 Vydrin A. - Fokin E. 4Group 1 : 3
10 09:10 Man'kov A. - Puzhaev A. 3Group 3 : 0
11 09:10 Kop'ev V. - Grigor'ev M. 2Group 1 : 3
12 09:10 Gorbunov D. - Egorov M. 1Group 3 : 0
13 09:30 Mihajlov A. - Ohotin E. 3Group 3 : 0
14 09:30 Kostjunin M. - Korelin S. 2Group 2 : 3
15 09:30 Pashentsev V. - Voinov A. 4Group 3 : 0
16 09:30 Prudnikov O. - Voronin A. 1Group 3 : 0
17 09:50 Nabiullin R. - Puzhaev A. 3Group 0 : 3
18 09:50 Alimov A. - Fokin E. 4Group 0 : 3
19 09:50 Gorbunov D. - Semenov A. 1Group 3 : 0
20 09:50 Kop'ev V. - Novikov Ju. 2Group 3 : 0
21 10:10 Sheshokin A. - Man'kov A. 3Group 0 : 3
22 10:10 Egorov M. - Voronin A. 1Group 0 : 3
23 10:10 Grigor'ev M. - Korelin S. 2Group 3 : 2
24 10:10 Saltanov L. - Vydrin A. 4Group 2 : 3
25 10:30 Mihajlov A. - Puzhaev A. 3Group 3 : 0
26 10:30 Pashentsev V. - Fokin E. 4Group 3 : 1
27 10:30 Gorbunov D. - Voronin A. 1Group 3 : 1
28 10:30 Kop'ev V. - Korelin S. 2Group 3 : 0
29 10:50 Voinov A. - Vydrin A. 4Group 0 : 3
30 10:50 Novikov Ju. - Kostjunin M. 2Group 1 : 3
31 10:50 Semenov A. - Prudnikov O. 1Group 0 : 3
32 10:50 Ohotin E. - Man'kov A. 3Group 0 : 3
33 11:10 Kop'ev V. - Kostjunin M. 2Group 3 : 1
34 11:10 Nabiullin R. - Sheshokin A. 3Group 0 : 3
35 11:10 Gorbunov D. - Prudnikov O. 1Group 3 : 0
36 11:10 Alimov A. - Saltanov L. 4Group 0 : 3
37 11:30 Novikov Ju. - Grigor'ev M. 2Group 2 : 3
38 11:30 Semenov A. - Egorov M. 1Group 3 : 0
39 11:30 Pashentsev V. - Vydrin A. 4Group 1 : 3
40 11:30 Mihajlov A. - Man'kov A. 3Group 3 : 0
41 11:50 Puzhaev A. - Sheshokin A. 3Group 0 : 3
42 11:50 Fokin E. - Saltanov L. 4Group 0 : 3
43 12:10 Ohotin E. - Nabiullin R. 3Group 3 : 0
44 12:10 Voinov A. - Alimov A. 4Group 1 : 3
45 12:30 Pashentsev V. - Saltanov L. 4Group 1 : 3
46 12:30 Mihajlov A. - Sheshokin A. 3Group 3 : 0
47 12:50 Man'kov A. - Nabiullin R. 3Group 3 : 0
48 12:50 Vydrin A. - Alimov A. 4Group 3 : 0
49 13:10 Puzhaev A. - Ohotin E. 3Group 3 : 2
50 13:10 Fokin E. - Voinov A. 4Group 3 : 0
51 13:30 Man'kov A. - Pashentsev V. 1/8 grid 4 : 2
52 13:30 Gorbunov D. - Korelin S. 1/8 grid 4 : 0
53 13:30 Saltanov L. - Puzhaev A. 1/8 grid 4 : 0
54 13:30 Voronin A. - Grigor'ev M. 1/8 grid 4 : 2
55 13:50 Sheshokin A. - Vydrin A. 1/8 grid 4 : 3
56 13:50 Semenov A. - Kop'ev V. 1/8 grid 0 : 4
57 13:50 Fokin E. - Mihajlov A. 1/8 grid 2 : 4
58 13:50 Prudnikov O. - Kostjunin M. 1/8 grid 1 : 4
59 14:10 Gorbunov D. - Man'kov A. 1/4 grid 4 : 2
60 14:10 Voronin A. - Saltanov L. 1/4 grid 4 : 2
61 14:10 Mihajlov A. - Kostjunin M. 1/4 grid 4 : 0
62 14:10 Sheshokin A. - Kop'ev V. 1/4 grid 0 : 4
63 14:30 Mihajlov A. - Kop'ev V. 1/2 grid 4 : 2
64 14:30 Gorbunov D. - Voronin A. 1/2 grid 4 : 1
65 14:50 Kop'ev V. - Voronin A. 3 place 4 : 0
66 15:10 Gorbunov D. - Mihajlov A. Final 4 : 1