Time Couple of participants Type Final score
1 19:00 Zevalin Ju. - Gustoj A. 4Group 2 : 3
2 19:00 Kim A. - Karnauhov A.P. 4Group 3 : 2
3 19:00 Vorob'ev N. - Kovaleva N. 3Group 1 : 3
4 19:00 Bykov I.I. - Geskin V. 2Group 1 : 3
5 19:00 Majorov M. - Kuligin A. 1Group 1 : 3
6 19:00 Shvetsov P. - Sokolov Ju. 1Group 3 : 0
7 19:00 Shemjakina M. - Sychev I. 3Group 2 : 3
8 19:00 Romanovskij A. - Deshin N. 2Group 3 : 0
9 19:30 Balashov M. - Bakumenko Ju. 3Group 1 : 3
10 19:30 Mel'nik K. - Karnauhov A.P. 4Group 3 : 0
11 19:30 Luchenko Ju. - Kovaleva N. 3Group 3 : 0
12 19:30 Pristavkina A. - Artëmov A. 2Group 2 : 3
13 19:30 Adamov G. - Gorbunova E. 2Group 3 : 2
14 19:30 Burykina A. - Holostov S. 1Group 3 : 2
15 19:30 Korsunov R. - Klykov M. 1Group 2 : 3
16 19:30 Arhipova S. - Ivanov S.V. 4Group 1 : 3
17 20:00 Shemjakina M. - Balashov M. 3Group 0 : 3
18 20:00 Shvetsov P. - Kuligin A. 1Group 3 : 0
19 20:00 Romanovskij A. - Geskin V. 2Group 2 : 3
20 20:00 Sokolov Ju. - Klykov M. 1Group 3 : 2
21 20:00 Deshin N. - Artëmov A. 2Group 1 : 3
22 20:00 Vorob'ev N. - Bakumenko Ju. 3Group 2 : 3
23 20:00 Zevalin Ju. - Arhipova S. 4Group 3 : 2
24 20:00 Kim A. - Ivanov S.V. 4Group 3 : 0
25 20:30 Karnauhov A.P. - Ivanov S.V. 4Group 3 : 2
26 20:30 Kovaleva N. - Bakumenko Ju. 3Group 3 : 2
27 20:30 Pristavkina A. - Adamov G. 2Group 3 : 2
28 20:30 Luchenko Ju. - Sychev I. 3Group 3 : 2
29 20:30 Mel'nik K. - Gustoj A. 4Group 0 : 3
30 20:30 Korsunov R. - Burykina A. 1Group 3 : 1
31 20:30 Majorov M. - Holostov S. 1Group 3 : 2
32 20:30 Bykov I.I. - Gorbunova E. 2Group 1 : 3
33 21:00 Kim A. - Zevalin Ju. 4Group 2 : 3
34 21:00 Shvetsov P. - Klykov M. 1Group 3 : 1
35 21:00 Romanovskij A. - Artëmov A. 2Group 3 : 2
36 21:00 Kuligin A. - Holostov S. 1Group 0 : 3
37 21:00 Geskin V. - Gorbunova E. 2Group 1 : 3
38 21:00 Vorob'ev N. - Shemjakina M. 3Group 3 : 1
39 21:00 Luchenko Ju. - Bakumenko Ju. 3Group 3 : 0
40 21:00 Mel'nik K. - Ivanov S.V. 4Group 3 : 0
41 21:30 Kovaleva N. - Shemjakina M. 3Group 3 : 2
42 21:30 Sokolov Ju. - Burykina A. 1Group 0 : 3
43 21:30 Majorov M. - Korsunov R. 1Group 2 : 3
44 21:30 Bykov I.I. - Pristavkina A. 2Group 3 : 0
45 21:30 Sychev I. - Balashov M. 3Group 3 : 2
46 21:30 Gustoj A. - Arhipova S. 4Group 3 : 1
47 21:30 Deshin N. - Adamov G. 2Group 0 : 3
48 21:30 Karnauhov A.P. - Zevalin Ju. 4Group 3 : 1
49 22:00 Luchenko Ju. - Balashov M. 3Group 3 : 0
50 22:00 Ivanov S.V. - Zevalin Ju. 4Group 3 : 2
51 22:00 Mel'nik K. - Arhipova S. 4Group 3 : 2
52 22:00 Bakumenko Ju. - Shemjakina M. 3Group 3 : 1
53 22:00 Artëmov A. - Adamov G. 2Group 3 : 1
54 22:00 Shvetsov P. - Holostov S. 1Group 3 : 1
55 22:00 Klykov M. - Burykina A. 1Group 2 : 3
56 22:00 Romanovskij A. - Gorbunova E. 2Group 3 : 1
57 22:30 Deshin N. - Bykov I.I. 2Group 3 : 2
58 22:30 Luchenko Ju. - Shemjakina M. 3Group 3 : 2
59 22:30 Geskin V. - Pristavkina A. 2Group 3 : 2
60 22:30 Sychev I. - Vorob'ev N. 3Group 2 : 3
61 22:30 Mel'nik K. - Zevalin Ju. 4Group 1 : 3
62 22:30 Kuligin A. - Korsunov R. 1Group 3 : 0
63 22:30 Sokolov Ju. - Majorov M. 1Group 0 : 3
64 22:30 Gustoj A. - Kim A. 4Group 3 : 0
65 23:00 Holostov S. - Korsunov R. 1Group 1 : 3
66 23:00 Sychev I. - Kovaleva N. 3Group 1 : 3
67 23:00 Gorbunova E. - Pristavkina A. 2Group 1 : 3
68 23:00 Romanovskij A. - Adamov G. 2Group 1 : 3
69 23:00 Balashov M. - Vorob'ev N. 3Group 3 : 1
70 23:00 Arhipova S. - Kim A. 4Group 3 : 0
71 23:00 Gustoj A. - Karnauhov A.P. 4Group 3 : 1
72 23:00 Shvetsov P. - Burykina A. 1Group 3 : 1
73 23:30 Arhipova S. - Karnauhov A.P. 4Group 3 : 1
74 23:30 Mel'nik K. - Kim A. 4Group 3 : 0
75 23:30 Klykov M. - Majorov M. 1Group 3 : 0
76 23:30 Kuligin A. - Sokolov Ju. 1Group 2 : 3
77 23:30 Artëmov A. - Bykov I.I. 2Group 2 : 3
78 23:30 Geskin V. - Deshin N. 2Group 3 : 1
79 23:30 Luchenko Ju. - Vorob'ev N. 3Group 3 : 1
80 23:30 Balashov M. - Kovaleva N. 3Group 3 : 2
81 00:00 Bakumenko Ju. - Sychev I. 3Group 2 : 3
82 00:00 Burykina A. - Majorov M. 1Group 3 : 0
83 00:00 Shvetsov P. - Korsunov R. 1Group 3 : 2
84 00:00 Romanovskij A. - Pristavkina A. 2Group 3 : 0
85 00:00 Adamov G. - Bykov I.I. 2Group 3 : 0
86 00:00 Ivanov S.V. - Gustoj A. 4Group 2 : 3
87 00:30 Klykov M. - Kuligin A. 1Group 2 : 3
88 00:30 Artëmov A. - Geskin V. 2Group 3 : 2
89 00:30 Gorbunova E. - Deshin N. 2Group 0 : 3
90 00:30 Holostov S. - Sokolov Ju. 1Group 3 : 2
91 01:00 Korsunov R. - Sokolov Ju. 1Group 3 : 1
92 01:00 Romanovskij A. - Bykov I.I. 2Group 3 : 0
93 01:00 Shvetsov P. - Majorov M. 1Group 3 : 1
94 01:00 Pristavkina A. - Deshin N. 2Group 3 : 1
95 01:30 Holostov S. - Klykov M. 1Group 3 : 2
96 01:30 Gorbunova E. - Artëmov A. 2Group 0 : 3
97 01:30 Burykina A. - Kuligin A. 1Group 0 : 3
98 01:30 Adamov G. - Geskin V. 2Group 2 : 3
99 02:00 ___ - ___ Final _ : _
Tournament grid
Финал