Time Couple of participants Type Final score
1 19:04 Kovaleva N. - Bakumenko Ju. 2Group 4 : 1
2 19:04 Karpov N. - Kul'beda D.V. 2Group 4 : 0
3 19:04 Shvetsov P. - Pristavkina A. 1Group 5 : 0
4 19:04 Vorob'ev N. - Galiahmetova L. 2Group 4 : 3
5 19:04 Jazykov I. - Zajkin P. 1Group 5 : 3
6 19:04 Deshin N. - Balashov M. 2Group 3 : 4
7 19:04 Zhukov V. - Fomina M. 1Group 5 : 3
8 19:04 Adamov G. - Titkov A. 1Group 5 : 4
9 19:34 Vorob'ev N. - Bakumenko Ju. 2Group 4 : 0
10 19:34 Deshin N. - Kovaleva N. 2Group 4 : 0
11 19:34 Zhukov V. - Pristavkina A. 1Group 5 : 0
12 19:34 Fomina M. - Zajkin P. 1Group 5 : 4
13 19:34 Shvetsov P. - Titkov A. 1Group 5 : 1
14 19:34 Jazykov I. - Adamov G. 1Group 5 : 3
15 19:34 Karpov N. - Galiahmetova L. 2Group 4 : 0
16 19:34 Kul'beda D.V. - Balashov M. 2Group 0 : 4
17 20:04 Shvetsov P. - Jazykov I. 1Group 5 : 0
18 20:04 Fomina M. - Adamov G. 1Group 5 : 4
19 20:04 Pristavkina A. - Titkov A. 1Group 4 : 5
20 20:04 Karpov N. - Balashov M. 2Group 4 : 3
21 20:04 Vorob'ev N. - Deshin N. 2Group 4 : 1
22 20:04 Kul'beda D.V. - Kovaleva N. 2Group 2 : 4
23 20:04 Galiahmetova L. - Bakumenko Ju. 2Group 2 : 4
24 20:04 Zhukov V. - Zajkin P. 1Group 5 : 1
25 20:34 Galiahmetova L. - Deshin N. 2Group 2 : 4
26 20:34 Zhukov V. - Titkov A. 1Group 5 : 0
27 20:34 Fomina M. - Shvetsov P. 1Group 0 : 5
28 20:34 Kul'beda D.V. - Vorob'ev N. 2Group 2 : 4
29 20:34 Balashov M. - Kovaleva N. 2Group 4 : 3
30 20:34 Pristavkina A. - Jazykov I. 1Group 0 : 5
31 20:34 Karpov N. - Bakumenko Ju. 2Group 4 : 1
32 20:34 Zajkin P. - Adamov G. 1Group 3 : 5
33 21:04 Galiahmetova L. - Kul'beda D.V. 2Group 0 : 4
34 21:04 Balashov M. - Vorob'ev N. 2Group 3 : 4
35 21:04 Karpov N. - Kovaleva N. 2Group 4 : 1
36 21:04 Titkov A. - Jazykov I. 1Group 2 : 5
37 21:04 Bakumenko Ju. - Deshin N. 2Group 4 : 1
38 21:04 Zhukov V. - Adamov G. 1Group 5 : 1
39 21:04 Pristavkina A. - Fomina M. 1Group 1 : 5
40 21:04 Zajkin P. - Shvetsov P. 1Group 3 : 5
41 21:34 Bakumenko Ju. - Kul'beda D.V. 2Group 4 : 3
42 21:34 Balashov M. - Galiahmetova L. 2Group 4 : 0
43 21:34 Zhukov V. - Jazykov I. 1Group 5 : 1
44 21:34 Titkov A. - Fomina M. 1Group 5 : 4
45 21:34 Adamov G. - Shvetsov P. 1Group 1 : 5
46 21:34 Zajkin P. - Pristavkina A. 1Group 5 : 0
47 21:34 Karpov N. - Deshin N. 2Group 4 : 2
48 21:34 Kovaleva N. - Vorob'ev N. 2Group 2 : 4
49 22:04 Adamov G. - Pristavkina A. 1Group 5 : 3
50 22:04 Deshin N. - Kul'beda D.V. 2Group 4 : 2
51 22:04 Kovaleva N. - Galiahmetova L. 2Group 4 : 2
52 22:04 Karpov N. - Vorob'ev N. 2Group 2 : 4
53 22:04 Jazykov I. - Fomina M. 1Group 5 : 2
54 22:04 Titkov A. - Zajkin P. 1Group 5 : 1
55 22:04 Zhukov V. - Shvetsov P. 1Group 3 : 5
56 22:04 Bakumenko Ju. - Balashov M. 2Group 4 : 2