Time Couple of participants Type Final score
1 19:08 Shvetsov P. - Kuligin A. 1Group 4 : 0
2 19:08 Pimenov A.R. - Medvedev M. 2Group 3 : 1
3 19:08 Korsunov R. - Zajkin P. 1Group 4 : 1
4 19:08 Vorob'ev N. - Balashov M. 2Group 3 : 0
5 19:08 Vendin A. - Adamov G. 1Group 3 : 4
6 19:08 Moroz F. - Simakov A. 2Group 1 : 3
7 19:08 Aldoshin M. - Jazykov I. 1Group 4 : 2
8 19:08 Pyzhov Ju. - Galiahmetova L. 2Group 3 : 0
9 19:38 Pimenov A.R. - Galiahmetova L. 2Group 3 : 0
10 19:38 Medvedev M. - Balashov M. 2Group 2 : 3
11 19:38 Pyzhov Ju. - Simakov A. 2Group 3 : 2
12 19:38 Shvetsov P. - Vendin A. 1Group 0 : 4
13 19:38 Korsunov R. - Adamov G. 1Group 3 : 4
14 19:38 Vorob'ev N. - Moroz F. 2Group 3 : 2
15 19:38 Aldoshin M. - Zajkin P. 1Group 4 : 3
16 19:38 Jazykov I. - Kuligin A. 1Group 3 : 4
17 20:08 Pimenov A.R. - Balashov M. 2Group 3 : 1
18 20:08 Galiahmetova L. - Simakov A. 2Group 0 : 3
19 20:08 Korsunov R. - Shvetsov P. 1Group 1 : 4
20 20:08 Pyzhov Ju. - Vorob'ev N. 2Group 3 : 1
21 20:08 Medvedev M. - Moroz F. 2Group 0 : 3
22 20:08 Jazykov I. - Vendin A. 1Group 0 : 4
23 20:08 Aldoshin M. - Kuligin A. 1Group 4 : 2
24 20:08 Zajkin P. - Adamov G. 1Group 4 : 3
25 20:38 Aldoshin M. - Adamov G. 1Group 4 : 1
26 20:38 Kuligin A. - Vendin A. 1Group 4 : 2
27 20:38 Balashov M. - Moroz F. 2Group 0 : 3
28 20:38 Zajkin P. - Shvetsov P. 1Group 0 : 4
29 20:38 Galiahmetova L. - Vorob'ev N. 2Group 0 : 3
30 20:38 Jazykov I. - Korsunov R. 1Group 3 : 4
31 20:38 Pimenov A.R. - Simakov A. 2Group 3 : 1
32 20:38 Medvedev M. - Pyzhov Ju. 2Group 0 : 3
33 21:08 Pimenov A.R. - Moroz F. 2Group 3 : 2
34 21:08 Kuligin A. - Korsunov R. 1Group 0 : 4
35 21:08 Zajkin P. - Jazykov I. 1Group 2 : 4
36 21:08 Aldoshin M. - Vendin A. 1Group 4 : 1
37 21:08 Adamov G. - Shvetsov P. 1Group 4 : 1
38 21:08 Galiahmetova L. - Medvedev M. 2Group 3 : 0
39 21:08 Balashov M. - Pyzhov Ju. 2Group 1 : 3
40 21:08 Simakov A. - Vorob'ev N. 2Group 3 : 2
41 21:38 Adamov G. - Jazykov I. 1Group 0 : 4
42 21:38 Moroz F. - Pyzhov Ju. 2Group 2 : 3
43 21:38 Simakov A. - Medvedev M. 2Group 3 : 1
44 21:38 Aldoshin M. - Shvetsov P. 1Group 2 : 4
45 21:38 Vendin A. - Korsunov R. 1Group 1 : 4
46 21:38 Pimenov A.R. - Vorob'ev N. 2Group 3 : 1
47 21:38 Balashov M. - Galiahmetova L. 2Group 3 : 2
48 21:38 Kuligin A. - Zajkin P. 1Group 4 : 0
49 22:08 Aldoshin M. - Korsunov R. 1Group 4 : 2
50 22:08 Simakov A. - Balashov M. 2Group 0 : 0
51 22:08 Moroz F. - Galiahmetova L. 2Group 0 : 1
52 22:08 Vendin A. - Zajkin P. 1Group 4 : 1
53 22:08 Shvetsov P. - Jazykov I. 1Group 4 : 0
54 22:08 Vorob'ev N. - Medvedev M. 2Group 2 : 1
55 22:08 Adamov G. - Kuligin A. 1Group 1 : 4
56 22:08 Pimenov A.R. - Pyzhov Ju. 2Group 3 : 0