Tournament №6

Winner
Zhukov Evgenij
Открытый турнир республики Татарстан имени Ирека Камалетдинова 2023
Time Couple of participants Type Final score
1 10:30 Reshetnikov A. - Krasnov K. 1Group 3 : 1
2 10:30 Zaripov A. - Schetkin A. 2Group 0 : 3
3 10:30 Jakupov R. - Zhukov E. 3Group 0 : 3
4 10:30 Mironov V. - Palatov V. 3Group 3 : 0
5 10:30 Ivanov A. - Kuprijanov P. 4Group 1 : 3
6 10:30 Garaev R. - Askarov M. 2Group 1 : 3
7 10:30 Valiullin K. - Petjukova Ju. 1Group 3 : 2
8 10:30 Spiridonov S. - Vasil'ev D. 4Group 0 : 3
9 11:00 Reshetnikov D. - Ramazanov N. 2Group 3 : 2
10 11:00 Viktorov M. - Vasil'ev D. 4Group 0 : 3
11 11:00 Barhanov A.I. - Shakirov T. 1Group 3 : 2
12 11:00 Jakupov I. - Jamukov A. 3Group 3 : 2
13 11:00 Valeev R. - Petjukova Ju. 1Group 3 : 0
14 11:00 Leonov A. - Askarov M. 2Group 0 : 3
15 11:00 Krylov A.A. - Zhukov E. 3Group 3 : 2
16 11:00 Fomin V.D. - Kaljadin A. 4Group 0 : 3
17 11:30 Ivanov A. - Fomin V.D. 4Group 3 : 2
18 11:30 Garaev R. - Ramazanov N. 2Group 3 : 1
19 11:30 Valiullin K. - Shakirov T. 1Group 3 : 2
20 11:30 Jakupov R. - Jamukov A. 3Group 0 : 3
21 11:30 Spiridonov S. - Kaljadin A. 4Group 3 : 2
22 11:30 Mironov V. - Jakupov I. 3Group 3 : 1
23 11:30 Reshetnikov A. - Barhanov A.I. 1Group 0 : 3
24 11:30 Zaripov A. - Reshetnikov D. 2Group 3 : 2
25 12:00 Krylov A.A. - Palatov V. 3Group 3 : 1
26 12:00 Viktorov M. - Kuprijanov P. 4Group 3 : 1
27 12:00 Vasil'ev D. - Kaljadin A. 4Group 3 : 0
28 12:00 Zhukov E. - Jamukov A. 3Group 3 : 0
29 12:00 Leonov A. - Schetkin A. 2Group 3 : 2
30 12:00 Valeev R. - Krasnov K. 1Group 3 : 0
31 12:00 Petjukova Ju. - Shakirov T. 1Group 2 : 3
32 12:00 Askarov M. - Ramazanov N. 2Group 3 : 1
33 12:30 Viktorov M. - Kaljadin A. 4Group 1 : 3
34 12:30 Krylov A.A. - Jamukov A. 3Group 3 : 0
35 12:30 Spiridonov S. - Ivanov A. 4Group 3 : 2
36 12:30 Leonov A. - Ramazanov N. 2Group 3 : 0
37 12:30 Valiullin K. - Reshetnikov A. 1Group 2 : 3
38 12:30 Jakupov R. - Mironov V. 3Group 0 : 3
39 12:30 Garaev R. - Zaripov A. 2Group 3 : 0
40 12:30 Valeev R. - Shakirov T. 1Group 3 : 1
41 13:00 Askarov M. - Zaripov A. 2Group 3 : 1
42 13:00 Kuprijanov P. - Fomin V.D. 4Group 0 : 3
43 13:00 Palatov V. - Jakupov I. 3Group 3 : 2
44 13:00 Schetkin A. - Reshetnikov D. 2Group 0 : 3
45 13:00 Krasnov K. - Barhanov A.I. 1Group 0 : 3
46 13:00 Vasil'ev D. - Ivanov A. 4Group 1 : 3
47 13:00 Petjukova Ju. - Reshetnikov A. 1Group 1 : 3
48 13:00 Zhukov E. - Mironov V. 3Group 3 : 0
49 13:30 Viktorov M. - Fomin V.D. 4Group 1 : 3
50 13:30 Shakirov T. - Reshetnikov A. 1Group 3 : 1
51 13:30 Ramazanov N. - Zaripov A. 2Group 3 : 0
52 13:30 Leonov A. - Reshetnikov D. 2Group 3 : 2
53 13:30 Krylov A.A. - Jakupov I. 3Group 1 : 3
54 13:30 Kaljadin A. - Ivanov A. 4Group 0 : 3
55 13:30 Valeev R. - Barhanov A.I. 1Group 3 : 0
56 13:30 Jamukov A. - Mironov V. 3Group 3 : 0
57 14:00 Schetkin A. - Garaev R. 2Group 0 : 3
58 14:00 Kuprijanov P. - Spiridonov S. 4Group 0 : 3
59 14:00 Krasnov K. - Valiullin K. 1Group 0 : 3
60 14:00 Palatov V. - Jakupov R. 3Group 3 : 2
61 14:00 Viktorov M. - Ivanov A. 4Group 2 : 3
62 14:00 Krylov A.A. - Mironov V. 3Group 3 : 1
63 14:00 Leonov A. - Zaripov A. 2Group 3 : 0
64 14:00 Valeev R. - Reshetnikov A. 1Group 3 : 0
65 14:30 Kuprijanov P. - Vasil'ev D. 4Group 0 : 3
66 14:30 Schetkin A. - Askarov M. 2Group 0 : 3
67 14:30 Krasnov K. - Petjukova Ju. 1Group 3 : 2
68 14:30 Fomin V.D. - Spiridonov S. 4Group 3 : 1
69 14:30 Barhanov A.I. - Valiullin K. 1Group 2 : 3
70 14:30 Palatov V. - Zhukov E. 3Group 0 : 3
71 14:30 Jakupov I. - Jakupov R. 3Group 1 : 3
72 14:30 Reshetnikov D. - Garaev R. 2Group 3 : 1
73 15:00 Reshetnikov D. - Askarov M. 2Group 3 : 0
74 15:00 Jakupov I. - Zhukov E. 3Group 1 : 3
75 15:00 Fomin V.D. - Vasil'ev D. 4Group 0 : 3
76 15:00 Leonov A. - Garaev R. 2Group 3 : 2
77 15:00 Viktorov M. - Spiridonov S. 4Group 0 : 3
78 15:00 Barhanov A.I. - Petjukova Ju. 1Group 3 : 1
79 15:00 Krylov A.A. - Jakupov R. 3Group 3 : 0
80 15:00 Valeev R. - Valiullin K. 1Group 3 : 0
81 15:30 Kaljadin A. - Kuprijanov P. 4Group 3 : 2
82 15:30 Ramazanov N. - Schetkin A. 2Group 3 : 0
83 15:30 Shakirov T. - Krasnov K. 1Group 3 : 0
84 15:30 Jamukov A. - Palatov V. 3Group 0 : 3
85 16:00 Valiullin K. - Ivanov A. 1/8 grid 4 : 2
86 16:00 Leonov A. - Mironov V. 1/8 grid 0 : 4
87 16:00 Zhukov E. - Garaev R. 1/8 grid 4 : 1
88 16:00 Barhanov A.I. - Spiridonov S. 1/8 grid 1 : 4
89 16:00 Askarov M. - Palatov V. 1/8 grid 3 : 4
90 16:00 Valeev R. - Fomin V.D. 1/8 grid 2 : 4
91 16:00 Reshetnikov D. - Krylov A.A. 1/8 grid 0 : 4
92 16:00 Shakirov T. - Vasil'ev D. 1/8 grid 4 : 3
93 16:30 Fomin V.D. - Krylov A.A. 1/4 grid 4 : 2
94 16:30 Mironov V. - Shakirov T. 1/4 grid 4 : 0
95 16:30 Valiullin K. - Zhukov E. 1/4 grid 0 : 4
96 16:30 Palatov V. - Spiridonov S. 1/4 grid 0 : 4
97 17:00 Spiridonov S. - Mironov V. 1/2 grid 4 : 0
98 17:00 Fomin V.D. - Zhukov E. 1/2 grid 0 : 4
99 17:30 Zhukov E. - Spiridonov S. Final 4 : 0