Time Couple of participants Type Final score
1 11:00 Filimonov N. - Novikova T. 1Group 3 : 2
2 11:00 Ikonnikov A. - Karpov M. 1Group 3 : 0
3 11:00 Popov A. - Novikov D. 1Group 3 : 1
4 11:00 Povarovskij D. - Dolgoborodov M. 2Group 3 : 1
5 11:00 Ratnikov A. - Emel'janov I. 2Group 1 : 3
6 11:00 Antonov D. - Menjajlov M. 2Group 3 : 1
7 11:30 Jakovlev K. - Kolosov G. 1Group 3 : 1
8 11:30 Filimonov N. - Novikov D. 1Group 2 : 3
9 11:30 Antonov D. - Emel'janov I. 2Group 0 : 3
10 11:30 Jakovlev P. - Ismailov T. 1Group 2 : 3
11 11:30 Davydik E. - Stepanov A.I. 2Group 2 : 3
12 11:30 Dmitriev A. - Golub R. 2Group 3 : 2
13 12:00 Novikova T. - Karpov M. 1Group 3 : 0
14 12:00 Popov A. - Ismailov T. 1Group 3 : 1
15 12:00 Ikonnikov A. - Kolosov G. 1Group 3 : 1
16 12:00 Menjajlov M. - Dolgoborodov M. 2Group 3 : 1
17 12:00 Povarovskij D. - Golub R. 2Group 1 : 3
18 12:00 Ratnikov A. - Stepanov A.I. 2Group 0 : 3
19 12:30 Davydik E. - Dmitriev A. 2Group 1 : 3
20 12:30 Filimonov N. - Karpov M. 1Group 3 : 2
21 12:30 Jakovlev P. - Jakovlev K. 1Group 3 : 0
22 12:30 Novikov D. - Ismailov T. 1Group 3 : 2
23 12:30 Emel'janov I. - Stepanov A.I. 2Group 2 : 3
24 12:30 Antonov D. - Dolgoborodov M. 2Group 0 : 3
25 13:00 Popov A. - Jakovlev K. 1Group 3 : 2
26 13:00 Ikonnikov A. - Jakovlev P. 1Group 2 : 3
27 13:00 Novikova T. - Kolosov G. 1Group 3 : 2
28 13:00 Povarovskij D. - Davydik E. 2Group 3 : 0
29 13:00 Ratnikov A. - Dmitriev A. 2Group 2 : 3
30 13:00 Menjajlov M. - Golub R. 2Group 3 : 1
31 13:30 Filimonov N. - Ismailov T. 1Group 3 : 1
32 13:30 Novikov D. - Jakovlev K. 1Group 3 : 1
33 13:30 Karpov M. - Kolosov G. 1Group 0 : 3
34 13:30 Emel'janov I. - Dmitriev A. 2Group 3 : 2
35 13:30 Antonov D. - Stepanov A.I. 2Group 0 : 3
36 13:30 Dolgoborodov M. - Golub R. 2Group 3 : 2
37 14:00 Popov A. - Ikonnikov A. 1Group 3 : 0
38 14:00 Filimonov N. - Kolosov G. 1Group 0 : 3
39 14:00 Novikova T. - Jakovlev P. 1Group 3 : 1
40 14:00 Antonov D. - Golub R. 2Group 2 : 3
41 14:00 Ratnikov A. - Povarovskij D. 2Group 1 : 3
42 14:00 Menjajlov M. - Davydik E. 2Group 3 : 1
43 14:30 Emel'janov I. - Povarovskij D. 2Group 3 : 0
44 14:30 Ismailov T. - Jakovlev K. 1Group 3 : 0
45 14:30 Novikov D. - Ikonnikov A. 1Group 2 : 3
46 14:30 Karpov M. - Jakovlev P. 1Group 0 : 3
47 14:30 Dolgoborodov M. - Davydik E. 2Group 3 : 1
48 14:30 Stepanov A.I. - Dmitriev A. 2Group 3 : 1
49 15:00 Golub R. - Davydik E. 2Group 0 : 3
50 15:00 Antonov D. - Dmitriev A. 2Group 1 : 3
51 15:00 Menjajlov M. - Ratnikov A. 2Group 3 : 1
52 15:00 Kolosov G. - Jakovlev P. 1Group 3 : 1
53 15:00 Novikova T. - Popov A. 1Group 2 : 3
54 15:00 Filimonov N. - Jakovlev K. 1Group 1 : 3
55 15:30 Emel'janov I. - Menjajlov M. 2Group 0 : 3
56 15:30 Karpov M. - Popov A. 1Group 0 : 3
57 15:30 Ismailov T. - Ikonnikov A. 1Group 2 : 3
58 15:30 Novikov D. - Novikova T. 1Group 3 : 1
59 15:30 Stepanov A.I. - Povarovskij D. 2Group 1 : 3
60 15:30 Dolgoborodov M. - Ratnikov A. 2Group 3 : 0
61 16:00 Filimonov N. - Jakovlev P. 1Group 2 : 3
62 16:00 Dmitriev A. - Povarovskij D. 2Group 3 : 1
63 16:00 Antonov D. - Davydik E. 2Group 3 : 0
64 16:00 Golub R. - Ratnikov A. 2Group 0 : 3
65 16:00 Jakovlev K. - Ikonnikov A. 1Group 3 : 1
66 16:00 Kolosov G. - Popov A. 1Group 3 : 0
67 16:30 Ismailov T. - Novikova T. 1Group 1 : 3
68 16:30 Filimonov N. - Ikonnikov A. 1Group 2 : 3
69 16:30 Karpov M. - Novikov D. 1Group 0 : 3
70 16:30 Antonov D. - Povarovskij D. 2Group 3 : 2
71 16:30 Dolgoborodov M. - Emel'janov I. 2Group 3 : 0
72 16:30 Stepanov A.I. - Menjajlov M. 2Group 1 : 3
73 17:00 Dmitriev A. - Menjajlov M. 2Group 2 : 3
74 17:00 Golub R. - Emel'janov I. 2Group 0 : 3
75 17:00 Davydik E. - Ratnikov A. 2Group 3 : 1
76 17:00 Jakovlev K. - Novikova T. 1Group 3 : 0
77 17:00 Jakovlev P. - Popov A. 1Group 0 : 3
78 17:00 Kolosov G. - Novikov D. 1Group 1 : 3
79 17:30 Antonov D. - Ratnikov A. 2Group 3 : 1
80 17:30 Filimonov N. - Popov A. 1Group 0 : 3
81 17:30 Ismailov T. - Karpov M. 1Group 3 : 0
82 17:30 Ikonnikov A. - Novikova T. 1Group 1 : 3
83 17:30 Povarovskij D. - Menjajlov M. 2Group 1 : 3
84 17:30 Stepanov A.I. - Dolgoborodov M. 2Group 1 : 3
85 18:00 Kolosov G. - Ismailov T. 1Group 3 : 2
86 18:00 Jakovlev K. - Karpov M. 1Group 3 : 1
87 18:00 Jakovlev P. - Novikov D. 1Group 3 : 1
88 18:00 Davydik E. - Emel'janov I. 2Group 3 : 2
89 18:00 Dmitriev A. - Dolgoborodov M. 2Group 2 : 3
90 18:00 Golub R. - Stepanov A.I. 2Group 0 : 3
91 18:30 Kolosov G. - Dolgoborodov M. 1/4 grid 4 : 2
92 18:30 Popov A. - Emel'janov I. 1/4 grid 4 : 2
93 18:30 Menjajlov M. - Novikova T. 1/4 grid 4 : 0
94 18:30 Novikov D. - Stepanov A.I. 1/4 grid 3 : 4
95 19:00 Popov A. - Kolosov G. 1/2 grid 4 : 2
96 19:00 Menjajlov M. - Stepanov A.I. 1/2 grid 4 : 3
97 19:30 Stepanov A.I. - Kolosov G. 3 place 4 : 0
98 20:00 Popov A. - Menjajlov M. Final 3 : 5