Time Couple of participants Type Final score
1 11:00 Ismailov T. - Ikonnikov A. 1Group 3 : 2
2 11:00 Popov A. - Dmitriev A. 1Group 3 : 2
3 11:00 Ratnikov A. - Emel'janov I. 2Group 2 : 3
4 11:00 Kolosov G. - Stepanov A.I. 2Group 3 : 0
5 11:00 Davydik E. - Golub R. 1Group 2 : 3
6 11:00 Antonov V. - Dolgoborodov M. 2Group 3 : 2
7 11:30 Jakovlev P. - Povarovskij D. 2Group 3 : 2
8 11:30 Dolgoborodov M. - Stepanov A.I. 2Group 1 : 3
9 11:30 Davydik E. - Ikonnikov A. 1Group 0 : 3
10 11:30 Menjajlov M. - Jakovlev K. 1Group 2 : 3
11 11:30 Antonov V. - Emel'janov I. 2Group 3 : 2
12 11:30 Filimonov N. - Golub R. 1Group 3 : 1
13 12:00 Ismailov T. - Menjajlov M. 1Group 3 : 1
14 12:00 Popov A. - Jakovlev K. 1Group 0 : 3
15 12:00 Filimonov N. - Dmitriev A. 1Group 3 : 0
16 12:00 Ratnikov A. - Povarovskij D. 2Group 3 : 2
17 12:00 Kolosov G. - Jakovlev P. 2Group 1 : 3
18 12:00 Antonov V. - Stepanov A.I. 2Group 2 : 3
19 12:30 Davydik E. - Menjajlov M. 1Group 2 : 3
20 12:30 Popov A. - Ismailov T. 1Group 3 : 0
21 12:30 Golub R. - Ikonnikov A. 1Group 0 : 3
22 12:30 Emel'janov I. - Povarovskij D. 2Group 3 : 0
23 12:30 Dolgoborodov M. - Jakovlev P. 2Group 3 : 1
24 12:30 Ratnikov A. - Kolosov G. 2Group 3 : 0
25 13:00 Filimonov N. - Ikonnikov A. 1Group 3 : 1
26 13:00 Dmitriev A. - Jakovlev K. 1Group 3 : 0
27 13:00 Golub R. - Menjajlov M. 1Group 2 : 3
28 13:00 Emel'janov I. - Kolosov G. 2Group 2 : 3
29 13:00 Antonov V. - Povarovskij D. 2Group 3 : 0
30 13:00 Stepanov A.I. - Jakovlev P. 2Group 3 : 2
31 13:30 Ikonnikov A. - Menjajlov M. 1Group 1 : 3
32 13:30 Davydik E. - Popov A. 1Group 2 : 3
33 13:30 Antonov V. - Jakovlev P. 2Group 3 : 2
34 13:30 Filimonov N. - Jakovlev K. 1Group 3 : 0
35 13:30 Dolgoborodov M. - Ratnikov A. 2Group 3 : 0
36 13:30 Povarovskij D. - Kolosov G. 2Group 3 : 0
37 14:00 Dmitriev A. - Ismailov T. 1Group 2 : 3
38 14:00 Filimonov N. - Menjajlov M. 1Group 2 : 3
39 14:00 Golub R. - Popov A. 1Group 1 : 3
40 14:00 Emel'janov I. - Dolgoborodov M. 2Group 3 : 2
41 14:00 Stepanov A.I. - Ratnikov A. 2Group 3 : 1
42 14:00 Antonov V. - Kolosov G. 2Group 3 : 2
43 14:30 Dmitriev A. - Davydik E. 1Group 2 : 3
44 14:30 Jakovlev K. - Ismailov T. 1Group 1 : 3
45 14:30 Stepanov A.I. - Emel'janov I. 2Group 3 : 2
46 14:30 Povarovskij D. - Dolgoborodov M. 2Group 3 : 1
47 14:30 Jakovlev P. - Ratnikov A. 2Group 0 : 3
48 14:30 Ikonnikov A. - Popov A. 1Group 2 : 3
49 15:00 Jakovlev P. - Emel'janov I. 2Group 0 : 3
50 15:00 Filimonov N. - Ismailov T. 1Group 3 : 1
51 15:00 Kolosov G. - Dolgoborodov M. 2Group 2 : 3
52 15:00 Antonov V. - Ratnikov A. 2Group 2 : 3
53 15:00 Menjajlov M. - Popov A. 1Group 0 : 3
54 15:00 Jakovlev K. - Davydik E. 1Group 3 : 1
55 15:30 Filimonov N. - Popov A. 1Group 3 : 1
56 15:30 Povarovskij D. - Stepanov A.I. 2Group 1 : 3
57 15:30 Dmitriev A. - Golub R. 1Group 3 : 0
58 15:30 Ismailov T. - Davydik E. 1Group 3 : 1
59 16:00 Filimonov N. - Davydik E. 1Group 3 : 1
60 16:00 Ikonnikov A. - Dmitriev A. 1Group 3 : 2
61 16:00 Jakovlev K. - Golub R. 1Group 3 : 1
62 16:30 Ismailov T. - Golub R. 1Group 3 : 0
63 16:30 Menjajlov M. - Dmitriev A. 1Group 3 : 0
64 16:30 Jakovlev K. - Ikonnikov A. 1Group 0 : 3
65 17:00 Stepanov A.I. - Menjajlov M. 1/4 grid 2 : 4
66 17:00 Ismailov T. - Antonov V. 1/4 grid 4 : 1
67 17:00 Popov A. - Emel'janov I. 1/4 grid 4 : 3
68 17:00 Filimonov N. - Ratnikov A. 1/4 grid 4 : 0
69 17:30 Filimonov N. - Ismailov T. 1/2 grid 4 : 3
70 17:30 Menjajlov M. - Popov A. 1/2 grid 1 : 4
71 18:00 Menjajlov M. - Ismailov T. 3 place 4 : 2
72 18:30 Filimonov N. - Popov A. Final 5 : 4