Time Couple of participants Type Final score
1 11:00 Jakovlev P. - Dolgoborodov M. 2Group 1 : 3
2 11:00 Ismailov T. - Ratnikov A. 2Group 2 : 3
3 11:00 Antonov V. - Davydik E. 2Group 3 : 0
4 11:00 Popov A. - Ikonnikov A. 1Group 1 : 3
5 11:00 Jakovlev K. - Karpov M. 1Group 3 : 0
6 11:00 Kolosov G. - Povarovskij D. 1Group 2 : 3
7 11:30 Novikov D. - Novikova T. 1Group 3 : 0
8 11:30 Dolgoborodov M. - Ratnikov A. 2Group 1 : 3
9 11:30 Jakovlev P. - Davydik E. 2Group 3 : 1
10 11:30 Golub R. - Dmitriev A. 2Group 3 : 0
11 11:30 Popov A. - Povarovskij D. 1Group 1 : 3
12 11:30 Filimonov N. - Ikonnikov A. 1Group 3 : 0
13 12:00 Jakovlev K. - Novikova T. 1Group 2 : 3
14 12:00 Filimonov N. - Karpov M. 1Group 1 : 3
15 12:00 Kolosov G. - Novikov D. 1Group 0 : 3
16 12:00 Antonov V. - Dmitriev A. 2Group 1 : 3
17 12:00 Ismailov T. - Golub R. 2Group 2 : 3
18 12:00 Jakovlev P. - Ratnikov A. 2Group 2 : 3
19 12:30 Ikonnikov A. - Povarovskij D. 1Group 3 : 2
20 12:30 Popov A. - Novikov D. 1Group 3 : 2
21 12:30 Jakovlev K. - Kolosov G. 1Group 3 : 2
22 12:30 Dolgoborodov M. - Golub R. 2Group 3 : 2
23 12:30 Antonov V. - Ismailov T. 2Group 3 : 1
24 12:30 Davydik E. - Dmitriev A. 2Group 0 : 3
25 13:00 Jakovlev P. - Dmitriev A. 2Group 1 : 3
26 13:00 Karpov M. - Novikova T. 1Group 1 : 3
27 13:00 Ikonnikov A. - Novikov D. 1Group 1 : 3
28 13:00 Ratnikov A. - Golub R. 2Group 1 : 3
29 13:00 Davydik E. - Ismailov T. 2Group 3 : 1
30 13:00 Filimonov N. - Povarovskij D. 1Group 3 : 0
31 13:30 Popov A. - Jakovlev K. 1Group 1 : 3
32 13:30 Povarovskij D. - Novikov D. 1Group 2 : 3
33 13:30 Filimonov N. - Novikova T. 1Group 3 : 0
34 13:30 Dolgoborodov M. - Antonov V. 2Group 3 : 2
35 13:30 Dmitriev A. - Ismailov T. 2Group 3 : 1
36 13:30 Jakovlev P. - Golub R. 2Group 3 : 0
37 14:00 Ratnikov A. - Antonov V. 2Group 3 : 1
38 14:00 Davydik E. - Dolgoborodov M. 2Group 3 : 2
39 14:00 Jakovlev P. - Ismailov T. 2Group 0 : 3
40 14:00 Karpov M. - Kolosov G. 1Group 1 : 3
41 14:00 Filimonov N. - Novikov D. 1Group 3 : 2
42 14:00 Ikonnikov A. - Jakovlev K. 1Group 2 : 3
43 14:30 Karpov M. - Popov A. 1Group 1 : 3
44 14:30 Dmitriev A. - Dolgoborodov M. 2Group 3 : 1
45 14:30 Ratnikov A. - Davydik E. 2Group 2 : 3
46 14:30 Povarovskij D. - Jakovlev K. 1Group 1 : 3
47 14:30 Novikova T. - Kolosov G. 1Group 2 : 3
48 14:30 Golub R. - Antonov V. 2Group 2 : 3
49 15:00 Ismailov T. - Dolgoborodov M. 2Group 3 : 2
50 15:00 Novikov D. - Jakovlev K. 1Group 3 : 2
51 15:00 Filimonov N. - Kolosov G. 1Group 3 : 0
52 15:00 Novikova T. - Popov A. 1Group 3 : 0
53 15:00 Jakovlev P. - Antonov V. 2Group 0 : 3
54 15:00 Golub R. - Davydik E. 2Group 1 : 3
55 15:30 Dmitriev A. - Ratnikov A. 2Group 1 : 3
56 15:30 Karpov M. - Ikonnikov A. 1Group 1 : 3
57 15:30 Kolosov G. - Popov A. 1Group 2 : 3
58 15:30 Filimonov N. - Jakovlev K. 1Group 3 : 0
59 16:00 Filimonov N. - Popov A. 1Group 3 : 0
60 16:00 Povarovskij D. - Karpov M. 1Group 3 : 0
61 16:00 Novikova T. - Ikonnikov A. 1Group 2 : 3
62 16:30 Kolosov G. - Ikonnikov A. 1Group 3 : 0
63 16:30 Novikova T. - Povarovskij D. 1Group 3 : 1
64 16:30 Novikov D. - Karpov M. 1Group 3 : 0
65 17:00 Jakovlev K. - Ratnikov A. 1/4 grid 3 : 4
66 17:00 Filimonov N. - Davydik E. 1/4 grid 4 : 2
67 17:00 Dmitriev A. - Novikova T. 1/4 grid 3 : 4
68 17:00 Novikov D. - Antonov V. 1/4 grid 1 : 4
69 17:30 Filimonov N. - Ratnikov A. 1/2 grid 4 : 0
70 17:30 Novikova T. - Antonov V. 1/2 grid 0 : 4
71 18:00 Novikova T. - Ratnikov A. 3 place 3 : 4
72 18:30 Filimonov N. - Antonov V. Final 5 : 1