Time Couple of participants Type Final score
1 11:00 Menjajlov M. - Dolgoborodov M. 2Group 4 : 2
2 11:00 Kolosov G. - Golub R. 2Group 0 : 4
3 11:00 Jakovlev K. - Ismailov T. 2Group 1 : 4
4 11:00 Davydik E. - Novikov D. 1Group 0 : 4
5 11:00 Popov A. - Ikonnikov A. 1Group 4 : 2
6 11:00 Novikova T. - Zhuravlev Ja. 1Group 4 : 0
7 11:30 Kolosov G. - Jakovlev K. 2Group 4 : 3
8 11:30 Jakovlev P. - Dolgoborodov M. 2Group 4 : 1
9 11:30 Menjajlov M. - Ismailov T. 2Group 4 : 0
10 11:30 Novikova T. - Novikov D. 1Group 2 : 4
11 11:30 Popov A. - Davydik E. 1Group 4 : 2
12 11:30 Filimonov N. - Zhuravlev Ja. 1Group 4 : 0
13 12:00 Zhuravlev Ja. - Novikov D. 1Group 2 : 4
14 12:00 Menjajlov M. - Kolosov G. 2Group 4 : 1
15 12:00 Filimonov N. - Ikonnikov A. 1Group 4 : 3
16 12:00 Dolgoborodov M. - Ismailov T. 2Group 4 : 1
17 12:00 Jakovlev P. - Golub R. 2Group 2 : 4
18 12:00 Novikova T. - Popov A. 1Group 0 : 4
19 12:30 Dolgoborodov M. - Kolosov G. 2Group 4 : 3
20 12:30 Ikonnikov A. - Davydik E. 1Group 3 : 4
21 12:30 Zhuravlev Ja. - Popov A. 1Group 0 : 4
22 12:30 Filimonov N. - Novikov D. 1Group 4 : 2
23 12:30 Jakovlev P. - Ismailov T. 2Group 1 : 4
24 12:30 Golub R. - Jakovlev K. 2Group 4 : 3
25 13:00 Jakovlev P. - Jakovlev K. 2Group 4 : 1
26 13:00 Filimonov N. - Davydik E. 1Group 4 : 0
27 13:00 Ikonnikov A. - Novikova T. 1Group 4 : 1
28 13:00 Novikov D. - Popov A. 1Group 4 : 0
29 13:00 Golub R. - Menjajlov M. 2Group 0 : 4
30 13:00 Ismailov T. - Kolosov G. 2Group 4 : 3
31 13:30 Jakovlev K. - Menjajlov M. 2Group 0 : 4
32 13:30 Davydik E. - Novikova T. 1Group 2 : 4
33 13:30 Filimonov N. - Popov A. 1Group 4 : 3
34 13:30 Ikonnikov A. - Zhuravlev Ja. 1Group 4 : 0
35 13:30 Jakovlev P. - Kolosov G. 2Group 2 : 4
36 13:30 Golub R. - Dolgoborodov M. 2Group 0 : 4
37 14:00 Jakovlev P. - Menjajlov M. 2Group 2 : 4
38 14:00 Jakovlev K. - Dolgoborodov M. 2Group 0 : 4
39 14:00 Filimonov N. - Novikova T. 1Group 4 : 3
40 14:00 Davydik E. - Zhuravlev Ja. 1Group 4 : 1
41 14:00 Novikov D. - Ikonnikov A. 1Group 3 : 4
42 14:00 Ismailov T. - Golub R. 2Group 4 : 3
43 14:30 Menjajlov M. - Ikonnikov A. 1/4 grid 4 : 1
44 14:30 Filimonov N. - Golub R. 1/4 grid 4 : 0
45 14:30 Novikov D. - Ismailov T. 1/4 grid 3 : 4
46 14:30 Popov A. - Dolgoborodov M. 1/4 grid 0 : 4
47 15:00 Filimonov N. - Dolgoborodov M. 1/2 grid 4 : 3
48 15:00 Menjajlov M. - Ismailov T. 1/2 grid 4 : 1
49 15:30 Ismailov T. - Dolgoborodov M. 3 place 4 : 2
50 16:00 Filimonov N. - Menjajlov M. Final 5 : 3