Time Couple of participants Type Final score
1 11:00 Molchin N. - Kolosov G. 2Group 3 : 0
2 11:00 Krepkin G. - Popov A. 1Group 0 : 3
3 11:00 Filimonov N. - Ikonnikov A. 2Group 3 : 0
4 11:00 Antonov V. - Menjajlov M. 1Group 2 : 3
5 11:00 Stepanov A.I. - Ismailov T. 2Group 3 : 2
6 11:00 Novikova T. - Zhuravlev Ja. 1Group 3 : 0
7 11:30 Novikova T. - Popov A. 1Group 0 : 3
8 11:30 Golub R. - Jakovlev K. 1Group 1 : 3
9 11:30 Jakovlev P. - Zhuravlev Ja. 1Group 3 : 2
10 11:30 Kochubeev I.S. - Dolgoborodov M. 2Group 3 : 0
11 11:30 Ikonnikov A. - Kolosov G. 2Group 2 : 3
12 11:30 Filimonov N. - Ismailov T. 2Group 3 : 2
13 12:00 Krepkin G. - Golub R. 1Group 2 : 3
14 12:00 Antonov V. - Jakovlev K. 1Group 3 : 1
15 12:00 Stepanov A.I. - Dolgoborodov M. 2Group 3 : 2
16 12:00 Molchin N. - Kochubeev I.S. 2Group 1 : 3
17 12:00 Jakovlev P. - Menjajlov M. 1Group 2 : 3
18 12:00 Filimonov N. - Kolosov G. 2Group 3 : 0
19 12:30 Zhuravlev Ja. - Popov A. 1Group 0 : 3
20 12:30 Antonov V. - Krepkin G. 1Group 3 : 0
21 12:30 Ismailov T. - Dolgoborodov M. 2Group 2 : 3
22 12:30 Ikonnikov A. - Kochubeev I.S. 2Group 1 : 3
23 12:30 Novikova T. - Golub R. 1Group 1 : 3
24 12:30 Stepanov A.I. - Molchin N. 2Group 1 : 3
25 13:00 Menjajlov M. - Jakovlev K. 1Group 3 : 1
26 13:00 Filimonov N. - Dolgoborodov M. 2Group 3 : 2
27 13:00 Kolosov G. - Kochubeev I.S. 2Group 3 : 2
28 13:00 Jakovlev P. - Popov A. 1Group 0 : 3
29 13:00 Ismailov T. - Molchin N. 2Group 1 : 3
30 13:00 Zhuravlev Ja. - Golub R. 1Group 2 : 3
31 13:30 Novikova T. - Antonov V. 1Group 0 : 3
32 13:30 Filimonov N. - Kochubeev I.S. 2Group 3 : 2
33 13:30 Dolgoborodov M. - Molchin N. 2Group 3 : 2
34 13:30 Jakovlev P. - Jakovlev K. 1Group 0 : 3
35 13:30 Popov A. - Golub R. 1Group 3 : 1
36 13:30 Ikonnikov A. - Stepanov A.I. 2Group 0 : 3
37 14:00 Ismailov T. - Ikonnikov A. 2Group 3 : 2
38 14:00 Jakovlev P. - Golub R. 1Group 0 : 3
39 14:00 Zhuravlev Ja. - Antonov V. 1Group 0 : 3
40 14:00 Menjajlov M. - Krepkin G. 1Group 3 : 0
41 14:00 Filimonov N. - Molchin N. 2Group 3 : 1
42 14:00 Kolosov G. - Stepanov A.I. 2Group 0 : 3
43 14:30 Menjajlov M. - Novikova T. 1Group 3 : 1
44 14:30 Dolgoborodov M. - Ikonnikov A. 2Group 3 : 2
45 14:30 Kolosov G. - Ismailov T. 2Group 2 : 3
46 14:30 Kochubeev I.S. - Stepanov A.I. 2Group 0 : 3
47 14:30 Jakovlev K. - Krepkin G. 1Group 0 : 3
48 14:30 Popov A. - Antonov V. 1Group 3 : 0
49 15:00 Molchin N. - Ikonnikov A. 2Group 2 : 3
50 15:00 Golub R. - Antonov V. 1Group 0 : 3
51 15:00 Filimonov N. - Stepanov A.I. 2Group 3 : 2
52 15:00 Kochubeev I.S. - Ismailov T. 2Group 2 : 3
53 15:00 Jakovlev P. - Krepkin G. 1Group 1 : 3
54 15:00 Jakovlev K. - Novikova T. 1Group 3 : 0
55 15:30 Krepkin G. - Novikova T. 1Group 3 : 1
56 15:30 Jakovlev P. - Antonov V. 1Group 2 : 3
57 15:30 Menjajlov M. - Zhuravlev Ja. 1Group 3 : 0
58 15:30 Dolgoborodov M. - Kolosov G. 2Group 3 : 2
59 16:00 Jakovlev K. - Zhuravlev Ja. 1Group 3 : 0
60 16:00 Jakovlev P. - Novikova T. 1Group 3 : 2
61 16:00 Popov A. - Menjajlov M. 1Group 2 : 3
62 16:30 Golub R. - Menjajlov M. 1Group 2 : 3
63 16:30 Krepkin G. - Zhuravlev Ja. 1Group 3 : 0
64 16:30 Jakovlev K. - Popov A. 1Group 3 : 0
65 17:00 Menjajlov M. - Kochubeev I.S. 1/4 grid 4 : 0
66 17:00 Antonov V. - Stepanov A.I. 1/4 grid 2 : 4
67 17:00 Filimonov N. - Jakovlev K. 1/4 grid 4 : 1
68 17:00 Popov A. - Dolgoborodov M. 1/4 grid 2 : 4
69 17:30 Filimonov N. - Dolgoborodov M. 1/2 grid 4 : 0
70 17:30 Menjajlov M. - Stepanov A.I. 1/2 grid 4 : 1
71 18:00 Dolgoborodov M. - Stepanov A.I. 3 place 4 : 2
72 18:30 Menjajlov M. - Filimonov N. Final 5 : 3