Time Couple of participants Type Final score
1 11:00 Molchin N. - Davydik E. 1Group 2 : 3
2 11:00 Kucher N. - Stepanov A.I. 2Group 0 : 3
3 11:00 Filimonov N. - Popov A. 2Group 3 : 0
4 11:00 Menjajlov M. - Galiev M. 1Group 2 : 3
5 11:00 Kochubeev I.S. - Tsvetkov K. 2Group 2 : 3
6 11:00 Jakovlev K. - Novikova T. 1Group 0 : 3
7 11:30 Krepkin G. - Galiev M. 1Group 3 : 2
8 11:30 Jakovlev P. - Ismailov T. 1Group 3 : 0
9 11:30 Filimonov N. - Tsvetkov K. 2Group 3 : 1
10 11:30 Kolosov G. - Novikov D. 2Group 1 : 3
11 11:30 Popov A. - Stepanov A.I. 2Group 3 : 0
12 11:30 Menjajlov M. - Davydik E. 1Group 3 : 0
13 12:00 Jakovlev K. - Ismailov T. 1Group 1 : 3
14 12:00 Kucher N. - Kolosov G. 2Group 2 : 3
15 12:00 Filimonov N. - Stepanov A.I. 2Group 2 : 3
16 12:00 Krepkin G. - Novikova T. 1Group 0 : 3
17 12:00 Kochubeev I.S. - Novikov D. 2Group 3 : 2
18 12:00 Molchin N. - Jakovlev P. 1Group 2 : 3
19 12:30 Galiev M. - Davydik E. 1Group 1 : 3
20 12:30 Jakovlev K. - Molchin N. 1Group 1 : 3
21 12:30 Menjajlov M. - Jakovlev P. 1Group 3 : 2
22 12:30 Tsvetkov K. - Novikov D. 2Group 1 : 3
23 12:30 Popov A. - Kolosov G. 2Group 2 : 3
24 12:30 Kochubeev I.S. - Kucher N. 2Group 3 : 2
25 13:00 Stepanov A.I. - Kolosov G. 2Group 3 : 0
26 13:00 Krepkin G. - Davydik E. 1Group 0 : 3
27 13:00 Filimonov N. - Novikov D. 2Group 0 : 3
28 13:00 Tsvetkov K. - Kucher N. 2Group 3 : 1
29 13:00 Novikova T. - Ismailov T. 1Group 1 : 3
30 13:00 Galiev M. - Jakovlev P. 1Group 2 : 3
31 13:30 Davydik E. - Jakovlev K. 1Group 3 : 0
32 13:30 Popov A. - Kochubeev I.S. 2Group 3 : 2
33 13:30 Novikov D. - Kucher N. 2Group 3 : 1
34 13:30 Filimonov N. - Kolosov G. 2Group 3 : 2
35 13:30 Krepkin G. - Ismailov T. 1Group 1 : 3
36 13:30 Menjajlov M. - Jakovlev K. 1Group 3 : 0
37 14:00 Filimonov N. - Kucher N. 2Group 3 : 1
38 14:00 Krepkin G. - Jakovlev P. 1Group 3 : 1
39 14:00 Tsvetkov K. - Popov A. 2Group 3 : 2
40 14:00 Stepanov A.I. - Kochubeev I.S. 2Group 3 : 1
41 14:00 Galiev M. - Jakovlev K. 1Group 3 : 2
42 14:00 Novikova T. - Molchin N. 1Group 1 : 3
43 14:30 Stepanov A.I. - Tsvetkov K. 2Group 1 : 3
44 14:30 Davydik E. - Jakovlev P. 1Group 3 : 0
45 14:30 Kolosov G. - Kochubeev I.S. 2Group 2 : 3
46 14:30 Novikov D. - Popov A. 2Group 0 : 3
47 14:30 Novikova T. - Menjajlov M. 1Group 1 : 3
48 14:30 Ismailov T. - Molchin N. 1Group 0 : 3
49 15:00 Filimonov N. - Kochubeev I.S. 2Group 3 : 0
50 15:00 Kucher N. - Popov A. 2Group 0 : 3
51 15:00 Krepkin G. - Molchin N. 1Group 3 : 2
52 15:00 Kolosov G. - Tsvetkov K. 2Group 1 : 3
53 15:00 Jakovlev P. - Jakovlev K. 1Group 3 : 0
54 15:00 Ismailov T. - Menjajlov M. 1Group 3 : 2
55 15:30 Novikova T. - Galiev M. 1Group 3 : 2
56 15:30 Novikov D. - Stepanov A.I. 2Group 3 : 2
57 15:30 Krepkin G. - Jakovlev K. 1Group 3 : 1
58 15:30 Molchin N. - Menjajlov M. 1Group 1 : 3
59 16:00 Davydik E. - Novikova T. 1Group 2 : 3
60 16:00 Ismailov T. - Galiev M. 1Group 1 : 3
61 16:00 Krepkin G. - Menjajlov M. 1Group 3 : 2
62 16:30 Ismailov T. - Davydik E. 1Group 2 : 3
63 16:30 Molchin N. - Galiev M. 1Group 2 : 3
64 16:30 Jakovlev P. - Novikova T. 1Group 1 : 3
65 17:00 Tsvetkov K. - Menjajlov M. 1/4 grid 0 : 0
66 17:00 Novikov D. - Novikova T. 1/4 grid 4 : 2
67 17:00 Davydik E. - Popov A. 1/4 grid 4 : 1
68 17:00 Filimonov N. - Krepkin G. 1/4 grid 2 : 4
69 17:30 Davydik E. - Novikov D. 1/2 grid 4 : 3
70 17:30 Krepkin G. - Menjajlov M. 1/2 grid 4 : 2
71 18:00 Novikov D. - Menjajlov M. 3 place 3 : 4
72 18:30 Krepkin G. - Davydik E. Final 5 : 4