Time Couple of participants Type Final score
1 11:00 Popov A. - Novikova T. 1Group 2 : 3
2 11:00 Dolgoborodov M. - Molchin N. 1Group 0 : 3
3 11:00 Jakovlev K. - Novikov D. 2Group 1 : 3
4 11:00 Filimonov N. - Ismailov T. 1Group 3 : 1
5 11:00 Krepkin G. - Galiev M. 2Group 1 : 3
6 11:00 Menjajlov M. - Jakovlev P. 2Group 3 : 2
7 11:30 Kolosov G. - Kochubeev I.S. 2Group 1 : 3
8 11:30 Menjajlov M. - Galiev M. 2Group 2 : 3
9 11:30 Nazarenko O. - Davydik E. 1Group 2 : 3
10 11:30 Popov A. - Molchin N. 1Group 2 : 3
11 11:30 Jakovlev P. - Novikov D. 2Group 0 : 3
12 11:30 Stepanov A.I. - Novikova T. 1Group 3 : 0
13 12:00 Jakovlev K. - Kolosov G. 2Group 1 : 3
14 12:00 Stepanov A.I. - Ismailov T. 1Group 1 : 3
15 12:00 Filimonov N. - Davydik E. 1Group 3 : 0
16 12:00 Menjajlov M. - Novikov D. 2Group 3 : 2
17 12:00 Krepkin G. - Kochubeev I.S. 2Group 3 : 1
18 12:00 Dolgoborodov M. - Nazarenko O. 1Group 3 : 1
19 12:30 Krepkin G. - Jakovlev K. 2Group 3 : 0
20 12:30 Galiev M. - Kochubeev I.S. 2Group 1 : 3
21 12:30 Jakovlev P. - Kolosov G. 2Group 3 : 0
22 12:30 Novikova T. - Molchin N. 1Group 3 : 2
23 12:30 Filimonov N. - Dolgoborodov M. 1Group 1 : 3
24 12:30 Popov A. - Nazarenko O. 1Group 3 : 0
25 13:00 Menjajlov M. - Kochubeev I.S. 2Group 3 : 2
26 13:00 Stepanov A.I. - Molchin N. 1Group 3 : 0
27 13:00 Novikova T. - Nazarenko O. 1Group 0 : 3
28 13:00 Galiev M. - Jakovlev K. 2Group 3 : 0
29 13:00 Novikov D. - Kolosov G. 2Group 3 : 1
30 13:00 Ismailov T. - Davydik E. 1Group 1 : 3
31 13:30 Stepanov A.I. - Davydik E. 1Group 3 : 0
32 13:30 Jakovlev P. - Krepkin G. 2Group 0 : 3
33 13:30 Menjajlov M. - Kolosov G. 2Group 3 : 2
34 13:30 Popov A. - Filimonov N. 1Group 0 : 3
35 13:30 Molchin N. - Nazarenko O. 1Group 3 : 2
36 13:30 Kochubeev I.S. - Jakovlev K. 2Group 3 : 1
37 14:00 Galiev M. - Jakovlev P. 2Group 0 : 3
38 14:00 Menjajlov M. - Jakovlev K. 2Group 3 : 2
39 14:00 Ismailov T. - Dolgoborodov M. 1Group 3 : 2
40 14:00 Novikova T. - Filimonov N. 1Group 3 : 1
41 14:00 Novikov D. - Krepkin G. 2Group 3 : 1
42 14:00 Stepanov A.I. - Nazarenko O. 1Group 3 : 0
43 14:30 Novikov D. - Galiev M. 2Group 3 : 1
44 14:30 Molchin N. - Filimonov N. 1Group 1 : 3
45 14:30 Davydik E. - Dolgoborodov M. 1Group 2 : 3
46 14:30 Kochubeev I.S. - Jakovlev P. 2Group 3 : 0
47 14:30 Ismailov T. - Popov A. 1Group 0 : 3
48 14:30 Kolosov G. - Krepkin G. 2Group 0 : 3
49 15:00 Davydik E. - Popov A. 1Group 3 : 2
50 15:00 Nazarenko O. - Filimonov N. 1Group 0 : 3
51 15:00 Stepanov A.I. - Dolgoborodov M. 1Group 2 : 3
52 15:00 Menjajlov M. - Krepkin G. 2Group 2 : 3
53 15:00 Kolosov G. - Galiev M. 2Group 0 : 3
54 15:00 Jakovlev K. - Jakovlev P. 2Group 2 : 3
55 15:30 Ismailov T. - Novikova T. 1Group 1 : 3
56 15:30 Kochubeev I.S. - Novikov D. 2Group 3 : 1
57 15:30 Dolgoborodov M. - Popov A. 1Group 1 : 3
58 15:30 Stepanov A.I. - Filimonov N. 1Group 0 : 3
59 16:00 Stepanov A.I. - Popov A. 1Group 3 : 2
60 16:00 Molchin N. - Ismailov T. 1Group 0 : 3
61 16:00 Davydik E. - Novikova T. 1Group 0 : 3
62 16:30 Dolgoborodov M. - Novikova T. 1Group 3 : 2
63 16:30 Davydik E. - Molchin N. 1Group 1 : 3
64 16:30 Nazarenko O. - Ismailov T. 1Group 0 : 3
65 17:00 Stepanov A.I. - Kochubeev I.S. 1/4 grid 3 : 4
66 17:00 Krepkin G. - Dolgoborodov M. 1/4 grid 4 : 3
67 17:00 Filimonov N. - Menjajlov M. 1/4 grid 4 : 2
68 17:00 Novikova T. - Novikov D. 1/4 grid 4 : 3
69 17:30 Krepkin G. - Kochubeev I.S. 1/2 grid 2 : 4
70 17:30 Filimonov N. - Novikova T. 1/2 grid 4 : 2
71 18:00 Krepkin G. - Novikova T. 3 place 3 : 4
72 18:30 Filimonov N. - Kochubeev I.S. Final 5 : 2