Time Couple of participants Type Final score
1 11:00 Zavodchikova S. - Truhin A. 3Group 0 : 3
2 11:00 Bulekov A. - Jakovleva R. 2Group 3 : 0
3 11:00 Tronin E. - Zaporozhtsev A.D. 2Group 3 : 1
4 11:00 Rudenko V. - Taralov V. 4Group 3 : 1
5 11:00 Tsupikov I. - Stepanova N. 3Group 3 : 2
6 11:00 Golub R. - Kochurov M. 1Group 3 : 0
7 11:00 Zhurkova E. - Filatov I. 4Group 3 : 1
8 11:00 Karpov M. - Golubev D. 1Group 3 : 0
9 11:30 Bulekov A. - Zaporozhtsev A.D. 2Group 3 : 0
10 11:30 Babinich D. - Maksimov S. 1Group 0 : 3
11 11:30 Antonov V. - Ikonnikov A. 2Group 3 : 0
12 11:30 Golub R. - Golubev D. 1Group 3 : 2
13 11:30 Zhuravlev Ja. - Stepanova N. 3Group 3 : 1
14 11:30 Tsupikov I. - Zavodchikova S. 3Group 3 : 0
15 11:30 Dmitriev A. - Taralov V. 4Group 3 : 0
16 11:30 Rudenko V. - Zhurkova E. 4Group 2 : 3
17 12:00 Jakovleva R. - Ikonnikov A. 2Group 0 : 3
18 12:00 Karpov M. - Babinich D. 1Group 3 : 0
19 12:00 Taralov V. - Zhurkova E. 4Group 3 : 2
20 12:00 Kochurov M. - Maksimov S. 1Group 0 : 3
21 12:00 Dmitriev A. - Filatov I. 4Group 3 : 1
22 12:00 Tronin E. - Antonov V. 2Group 1 : 3
23 12:00 Zhuravlev Ja. - Truhin A. 3Group 1 : 3
24 12:00 Stepanova N. - Zavodchikova S. 3Group 0 : 3
25 12:30 Zhuravlev Ja. - Zavodchikova S. 3Group 3 : 0
26 12:30 Filatov I. - Rudenko V. 4Group 1 : 3
27 12:30 Truhin A. - Tsupikov I. 3Group 3 : 0
28 12:30 Bulekov A. - Ikonnikov A. 2Group 3 : 0
29 12:30 Zaporozhtsev A.D. - Antonov V. 2Group 0 : 3
30 12:30 Golubev D. - Babinich D. 1Group 1 : 3
31 12:30 Golub R. - Maksimov S. 1Group 2 : 3
32 12:30 Dmitriev A. - Zhurkova E. 4Group 3 : 0
33 13:00 Kochurov M. - Karpov M. 1Group 1 : 3
34 13:00 Bulekov A. - Antonov V. 2Group 3 : 0
35 13:00 Jakovleva R. - Tronin E. 2Group 1 : 3
36 13:00 Truhin A. - Stepanova N. 3Group 3 : 1
37 13:00 Zhuravlev Ja. - Tsupikov I. 3Group 1 : 3
38 13:00 Filatov I. - Taralov V. 4Group 3 : 2
39 13:00 Dmitriev A. - Rudenko V. 4Group 3 : 2
40 13:00 Golub R. - Babinich D. 1Group 3 : 2
41 13:30 Golubev D. - Kochurov M. 1Group 3 : 1
42 13:30 Maksimov S. - Karpov M. 1Group 1 : 3
43 13:30 Zaporozhtsev A.D. - Jakovleva R. 2Group 3 : 0
44 13:30 Ikonnikov A. - Tronin E. 2Group 3 : 0
45 14:00 Golub R. - Karpov M. 1Group 3 : 1
46 14:00 Babinich D. - Kochurov M. 1Group 0 : 3
47 14:00 Bulekov A. - Tronin E. 2Group 3 : 0
48 14:00 Antonov V. - Jakovleva R. 2Group 3 : 1
49 14:30 Ikonnikov A. - Zaporozhtsev A.D. 2Group 3 : 0
50 14:30 Maksimov S. - Golubev D. 1Group 3 : 1
51 15:00 Maksimov S. - Ikonnikov A. 1/8 grid 1 : 3
52 15:00 Tsupikov I. - Golub R. 1/8 grid 1 : 3
53 15:00 Filatov I. - Bulekov A. 1/8 grid 0 : 0
54 15:00 Karpov M. - Tronin E. 1/8 grid 3 : 1
55 15:00 Antonov V. - Zhurkova E. 1/8 grid 3 : 0
56 15:00 Dmitriev A. - Zavodchikova S. 1/8 grid 3 : 0
57 15:00 Rudenko V. - Zhuravlev Ja. 1/8 grid 0 : 3
58 15:00 Truhin A. - Golubev D. 1/8 grid 2 : 3
59 15:30 Golubev D. - Antonov V. 1/4 grid 1 : 3
60 15:30 Ikonnikov A. - Dmitriev A. 1/4 grid 3 : 2
61 15:30 Golub R. - Bulekov A. 1/4 grid 2 : 3
62 15:30 Karpov M. - Zhuravlev Ja. 1/4 grid 0 : 3
63 16:00 Antonov V. - Ikonnikov A. 1/2 grid 3 : 1
64 16:00 Zhuravlev Ja. - Bulekov A. 1/2 grid 0 : 3
65 16:30 Bulekov A. - Antonov V. Final 4 : 1