Time Couple of participants Type Final score
1 11:00 Zhurkova E. - Rudenko N. 6Group 0 : 3
2 11:00 Serkov A. - Nabatchikov A. 2Group 3 : 0
3 11:00 Novikova T. - Jur'ev K. 6Group 3 : 0
4 11:00 Stepanova N. - Kononov A. 8Group 0 : 3
5 11:00 Novikov D. - Lapin A. 8Group 2 : 3
6 11:00 Hromov A. - Sychev V. 4Group 0 : 3
7 11:00 Emel'janov I. - Pavlov D. 3Group 3 : 0
8 11:00 Kolosov G. - Golub R. 5Group 3 : 0
9 11:00 Ratnikov A. - Smirnov A. 4Group 1 : 3
10 11:00 Odnoshev A. - Jakovleva R. 7Group 3 : 0
11 11:00 Kondrashev M. - Korobkov V. 7Group 3 : 0
12 11:00 Kumaritov M. - Krasnov A. 5Group 3 : 2
13 11:00 Jakovlev P. - Osinnij N. 3Group 3 : 0
14 11:00 Kucher N. - Taralov V. 1Group 3 : 2
15 11:00 Ryzhov A. - Petuhov D. 2Group 3 : 0
16 11:00 Filimonov N. - Matveev A. 1Group 3 : 1
17 11:30 Popov A. - Jur'ev K. 6Group 3 : 2
18 11:30 Novikova T. - Zhurkova E. 6Group 3 : 2
19 11:30 Stepanov A.I. - Tachkov D. 2Group 3 : 0
20 11:30 Kolosov G. - Kumaritov M. 5Group 3 : 0
21 11:30 Ismailov T. - Golub R. 5Group 3 : 0
22 11:30 Serkov A. - Petuhov D. 2Group 3 : 0
23 11:30 Emel'janov I. - Osinnij N. 3Group 3 : 0
24 11:30 Novikov D. - Stepanova N. 8Group 3 : 0
25 11:30 Povarovskij D. - Lapin A. 8Group 2 : 3
26 11:30 Dump Ju. - Kononova A. 3Group 1 : 3
27 11:30 Ratnikov A. - Sychev V. 4Group 3 : 2
28 11:30 Nazarenko O. - Amel'kin S. 4Group 3 : 1
29 11:30 Dolgoborodov M. - Korobkov V. 7Group 3 : 1
30 11:30 Filimonov N. - Taralov V. 1Group 3 : 0
31 11:30 Kondrashev M. - Odnoshev A. 7Group 3 : 1
32 11:30 Zaporozhtsev A.D. - Fomichev D. 1Group 0 : 3
33 12:00 Matveev A. - Fomichev D. 1Group 2 : 3
34 12:00 Nabatchikov A. - Tachkov D. 2Group 1 : 3
35 12:00 Ryzhov A. - Stepanov A.I. 2Group 0 : 3
36 12:00 Jur'ev K. - Zhurkova E. 6Group 3 : 2
37 12:00 Popov A. - Rudenko N. 6Group 3 : 2
38 12:00 Povarovskij D. - Kononov A. 8Group 2 : 3
39 12:00 Dolgoborodov M. - Jakovleva R. 7Group 3 : 0
40 12:00 Kucher N. - Zaporozhtsev A.D. 1Group 3 : 0
41 12:00 Lapin A. - Stepanova N. 8Group 3 : 1
42 12:00 Hromov A. - Nazarenko O. 4Group 3 : 2
43 12:00 Smirnov A. - Amel'kin S. 4Group 3 : 1
44 12:00 Korobkov V. - Odnoshev A. 7Group 3 : 1
45 12:00 Jakovlev P. - Dump Ju. 3Group 3 : 1
46 12:00 Pavlov D. - Kononova A. 3Group 3 : 1
47 12:00 Golub R. - Kumaritov M. 5Group 0 : 3
48 12:00 Ismailov T. - Krasnov A. 5Group 3 : 0
49 12:30 Jakovleva R. - Kondrashev M. 7Group 1 : 3
50 12:30 Emel'janov I. - Kononova A. 3Group 3 : 1
51 12:30 Sychev V. - Nazarenko O. 4Group 3 : 0
52 12:30 Rudenko N. - Novikova T. 6Group 2 : 3
53 12:30 Popov A. - Zhurkova E. 6Group 3 : 0
54 12:30 Osinnij N. - Dump Ju. 3Group 0 : 3
55 12:30 Ismailov T. - Kumaritov M. 5Group 3 : 2
56 12:30 Filimonov N. - Fomichev D. 1Group 3 : 0
57 12:30 Serkov A. - Tachkov D. 2Group 3 : 0
58 12:30 Petuhov D. - Stepanov A.I. 2Group 0 : 3
59 12:30 Kononov A. - Novikov D. 8Group 2 : 3
60 12:30 Povarovskij D. - Stepanova N. 8Group 2 : 3
61 12:30 Taralov V. - Zaporozhtsev A.D. 1Group 3 : 0
62 12:30 Krasnov A. - Kolosov G. 5Group 2 : 3
63 12:30 Dolgoborodov M. - Odnoshev A. 7Group 3 : 0
64 12:30 Ratnikov A. - Amel'kin S. 4Group 0 : 3
65 13:00 Popov A. - Novikova T. 6Group 1 : 3
66 13:00 Nabatchikov A. - Ryzhov A. 2Group 0 : 3
67 13:00 Serkov A. - Stepanov A.I. 2Group 2 : 3
68 13:00 Rudenko N. - Jur'ev K. 6Group 3 : 1
69 13:00 Jakovleva R. - Korobkov V. 7Group 0 : 3
70 13:00 Matveev A. - Kucher N. 1Group 2 : 3
71 13:00 Dolgoborodov M. - Kondrashev M. 7Group 3 : 2
72 13:00 Filimonov N. - Zaporozhtsev A.D. 1Group 3 : 0
73 13:00 Kononov A. - Lapin A. 8Group 0 : 3
74 13:00 Povarovskij D. - Novikov D. 8Group 3 : 2
75 13:00 Ratnikov A. - Nazarenko O. 4Group 2 : 3
76 13:00 Smirnov A. - Hromov A. 4Group 3 : 1
77 13:00 Emel'janov I. - Dump Ju. 3Group 3 : 0
78 13:00 Pavlov D. - Jakovlev P. 3Group 1 : 3
79 13:00 Krasnov A. - Golub R. 5Group 3 : 2
80 13:00 Ismailov T. - Kolosov G. 5Group 1 : 3
81 13:30 Kononova A. - Jakovlev P. 3Group 2 : 3
82 13:30 Amel'kin S. - Hromov A. 4Group 1 : 3
83 13:30 Petuhov D. - Nabatchikov A. 2Group 3 : 0
84 13:30 Fomichev D. - Kucher N. 1Group 2 : 3
85 13:30 Taralov V. - Matveev A. 1Group 3 : 1
86 13:30 Tachkov D. - Ryzhov A. 2Group 0 : 3
87 13:30 Osinnij N. - Pavlov D. 3Group 2 : 3
88 13:30 Sychev V. - Smirnov A. 4Group 3 : 2
89 14:00 Stepanov A.I. - Nabatchikov A. 2Group 3 : 1
90 14:00 Serkov A. - Ryzhov A. 2Group 1 : 3
91 14:00 Zaporozhtsev A.D. - Matveev A. 1Group 0 : 3
92 14:00 Filimonov N. - Kucher N. 1Group 3 : 0
93 14:00 Ratnikov A. - Hromov A. 4Group 3 : 1
94 14:00 Nazarenko O. - Smirnov A. 4Group 3 : 1
95 14:00 Emel'janov I. - Jakovlev P. 3Group 2 : 3
96 14:00 Dump Ju. - Pavlov D. 3Group 1 : 3
97 14:30 Tachkov D. - Petuhov D. 2Group 1 : 3
98 14:30 Amel'kin S. - Sychev V. 4Group 1 : 3
99 14:30 Fomichev D. - Taralov V. 1Group 3 : 1
100 14:30 Kononova A. - Osinnij N. 3Group 3 : 1
101 15:00 Kondrashev M. - Rudenko N. 1/16 grid 4 : 3
102 15:00 Emel'janov I. - Serkov A. 1/16 grid 4 : 2
103 15:00 Filimonov N. - Krasnov A. 1/16 grid 4 : 0
104 15:00 Popov A. - Korobkov V. 1/16 grid 4 : 1
105 15:00 Lapin A. - Ratnikov A. 1/16 grid 4 : 1
106 15:00 Kolosov G. - Povarovskij D. 1/16 grid 1 : 4
107 15:00 Sychev V. - Taralov V. 1/16 grid 4 : 2
108 15:00 Ryzhov A. - Pavlov D. 1/16 grid 4 : 3
109 15:00 Novikova T. - Odnoshev A. 1/16 grid 4 : 1
110 15:00 Novikov D. - Nazarenko O. 1/16 grid 4 : 1
111 15:00 Stepanov A.I. - Jur'ev K. 1/16 grid 4 : 0
112 15:00 Jakovlev P. - Petuhov D. 1/16 grid 4 : 1
113 15:00 Dolgoborodov M. - Kononova A. 1/16 grid 2 : 4
114 15:00 Kucher N. - Kumaritov M. 1/16 grid 2 : 4
115 15:00 Smirnov A. - Fomichev D. 1/16 grid 1 : 4
116 15:00 Ismailov T. - Kononov A. 1/16 grid 4 : 0
117 15:30 Sychev V. - Popov A. 1/8 grid 2 : 4
118 15:30 Filimonov N. - Kondrashev M. 1/8 grid 4 : 1
119 15:30 Povarovskij D. - Emel'janov I. 1/8 grid 1 : 4
120 15:30 Stepanov A.I. - Novikov D. 1/8 grid 4 : 1
121 15:30 Kononova A. - Kumaritov M. 1/8 grid 4 : 2
122 15:30 Lapin A. - Ryzhov A. 1/8 grid 0 : 4
123 15:30 Novikova T. - Fomichev D. 1/8 grid 1 : 4
124 15:30 Jakovlev P. - Ismailov T. 1/8 grid 4 : 0
125 16:00 Popov A. - Emel'janov I. 1/4 grid 0 : 4
126 16:00 Filimonov N. - Ryzhov A. 1/4 grid 4 : 1
127 16:00 Kononova A. - Stepanov A.I. 1/4 grid 1 : 4
128 16:00 Fomichev D. - Jakovlev P. 1/4 grid 0 : 4
129 16:30 Filimonov N. - Emel'janov I. 1/2 grid 4 : 2
130 16:30 Jakovlev P. - Stepanov A.I. 1/2 grid 3 : 4
131 17:00 Filimonov N. - Stepanov A.I. Final 1 : 5