Time Couple of participants Type Final score
1 11:00 Vladimirov S. - Virkunen K. 2Group 2 : 0
2 11:00 Gavrilova Ju. - Prokopenko K. 1Group 2 : 1
3 11:00 Udalov S. - Suvorova O. 6Group 2 : 1
4 11:00 Burnashov L. - Ohotin E. 5Group 2 : 0
5 11:00 Belokoskov Ju. - Gribova K.D. 4Group 2 : 0
6 11:00 Golub R. - Latushkina M. 3Group 2 : 0
7 11:30 Sergeev S. - Gribova A.D. 5Group 2 : 1
8 11:30 Fomin D. - Galkin N. 2Group 1 : 2
9 11:30 Agranovskij R. - Krot I.L. 1Group 0 : 2
10 11:30 Guz N. - Ostapenko V. 3Group 1 : 2
11 11:30 Iljasova Ju. - Koroleva V.I. 6Group 2 : 0
12 11:30 Oxotin D. - Trunov Ju.V. 4Group 0 : 2
13 12:00 Golub R. - Ostapenko V. 3Group 1 : 2
14 12:00 Galiev M. - Prokopenko K. 1Group 2 : 0
15 12:00 Vladimirov S. - Galkin N. 2Group 2 : 1
16 12:00 Belokoskov Ju. - Trunov Ju.V. 4Group 2 : 0
17 12:00 Burnashov L. - Gribova A.D. 5Group 2 : 0
18 12:00 Udalov S. - Koroleva V.I. 6Group 2 : 1
19 12:30 Latushkina M. - Guz N. 3Group 2 : 1
20 12:30 Gribova K.D. - Oxotin D. 4Group 2 : 0
21 12:30 Ohotin E. - Sergeev S. 5Group 0 : 2
22 12:30 Virkunen K. - Fomin D. 2Group 0 : 2
23 12:30 Suvorova O. - Iljasova Ju. 6Group 2 : 1
24 12:30 Gavrilova Ju. - Agranovskij R. 1Group 2 : 0
25 13:00 Vladimirov S. - Fomin D. 2Group 0 : 2
26 13:00 Burnashov L. - Sergeev S. 5Group 2 : 0
27 13:00 Galiev M. - Krot I.L. 1Group 2 : 0
28 13:00 Udalov S. - Iljasova Ju. 6Group 2 : 1
29 13:00 Belokoskov Ju. - Oxotin D. 4Group 2 : 0
30 13:00 Golub R. - Guz N. 3Group 2 : 1
31 13:30 Galkin N. - Virkunen K. 2Group 2 : 1
32 13:30 Ostapenko V. - Latushkina M. 3Group 2 : 1
33 13:30 Trunov Ju.V. - Gribova K.D. 4Group 1 : 2
34 13:30 Prokopenko K. - Agranovskij R. 1Group 0 : 2
35 13:30 Gribova A.D. - Ohotin E. 5Group 0 : 2
36 13:30 Koroleva V.I. - Suvorova O. 6Group 0 : 2
37 14:00 Galiev M. - Agranovskij R. 1Group 2 : 0
38 14:30 Krot I.L. - Gavrilova Ju. 1Group 0 : 2
39 15:00 Galiev M. - Gavrilova Ju. 1Group 2 : 0
40 15:30 Krot I.L. - Prokopenko K. 1Group 1 : 2
41 16:00 Galiev M. - Trunov Ju.V. 1/8 grid 3 : 1
42 16:00 Golub R. - Suvorova O. 1/8 grid 2 : 3
43 16:00 Udalov S. - Vladimirov S. 1/8 grid 2 : 3
44 16:00 Ostapenko V. - Galkin N. 1/8 grid 3 : 2
45 16:00 Belokoskov Ju. - Latushkina M. 1/8 grid 3 : 0
46 16:00 Gavrilova Ju. - Sergeev S. 1/8 grid 2 : 3
47 16:30 Burnashov L. - Iljasova Ju. 1/8 grid 3 : 0
48 16:30 Fomin D. - Gribova K.D. 1/8 grid 3 : 1
49 17:00 Galiev M. - Suvorova O. 1/4 grid 3 : 0
50 17:00 Vladimirov S. - Ostapenko V. 1/4 grid 3 : 1
51 17:00 Belokoskov Ju. - Sergeev S. 1/4 grid 1 : 3
52 17:00 Burnashov L. - Fomin D. 1/4 grid 3 : 2
53 17:30 Galiev M. - Vladimirov S. 1/2 grid 3 : 1
54 17:30 Sergeev S. - Burnashov L. 1/2 grid 3 : 1
55 18:00 Burnashov L. - Vladimirov S. 3 place 1 : 3
56 18:30 Galiev M. - Sergeev S. Final 4 : 2
Group 3